Flycam Akademi

“Havadan ağır makinelerin uçması imkânsızdır.” demişti Lord Kelvin (Royal Society Başkanı – 1895). Charles H. Duell– (Amerikan Patent Dairesi Başkanı – 1899) ise “İcat edilecek her şey icat edildi.” diyerek dünyadaki yeniliklerin sonunun geldiğine inanıyordu. Ama hiçbirşey bitmemişti İnsansız Hava Araçları her gün geliştirilen hizmet ağı ile yeni bir çağ açmıştır.

İlklerin Okulu

Flycam Akademi, pilot adayları için sektördeki 13 yıllık deneyimi ile eğitimlere başlamıştır. SHGM tarafından yetkilendirilen ve açılan ilk okul olma özelliği taşıyan Flycam sektörde ilk olma özelliğini korumaya devam etmektedir. Flycam Akademi de bu imkânları İnsansız Hava Araçları pilotlarına sunmanın ve Türkiye’de bir ilk olmanın haklı gururunu yaşıyor.
Flycam Akademi, 10.05.2016 tarihinde Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü tarafından  yetkisini alarak eğitimlerine başlamıştır. Bu kapsamda İHA0 Ticari Eğitimi, İHA1 Ticari Eğitimi, Devlet İnsansız Hava Araçları Eğitimi, İHA0 Hobi Eğitimi, İHA1 Hobi Eğitimi, Hava Fotoğrafçılığı  eğitimlerini vermeye başlayan Flycam Akademi eğitim konusunda sektörün öncü firması olmayı kendine vizyon edinmiştir.

  Neden Flycam ?

  Ekibimiz

  Flycam Akademi’nin uzman pilotları sektörün öncü isimlerinden oluşmaktadır.

  Flycam Akademi ve SHGM

  Flycam Academy yönetim kurulu , Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü İnsansız Hava Aracı ana çalışma komitesinde yer almaktadır. Her toplantıda hobicilerin önünün açılmasını savunurken ticarilerin de kontrollü uçması tarafında olmuştur.

  Flycam Akademi ve Gençlik ve Spor Bakanlığı

  Flycam Academy yönetim kurulu Gençlik ve Spor Bakanlığına bağlı havacılık federasyonu İnsansız Hava araçları branş başkanlığı görevini yürütmektedir.

  Flycam Akademi ve Sinema Sektörü

  Flycam sektörün öncüsü olarak yapım firmaları ile Vizontele’den bu yana çalışmaktadır ve sektörün ne istediğini bilerek eğitimlerini düzenlemektedir.

   Vizyonumuz

   İnsansız Hava Araçları sektöründe; çözüm, hizmet ve uzmanlıklarıyla fark yaratan, evrensel standartlarda eğitim veren, Türkiye’ de lider, uluslararası pazarda söz sahibi olmak.

   Misyonumuz

   Dünyadaki İnsansız Hava Aracı gelişmelerinin eş zamanlı olarak ülkemiz ve uçuş okulumuzda uygulanmasını sağlamak, uçuş emniyeti ,kalite ve müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak, sıfır kazayı hedefleyen bilgi ve beceri ile donanımlı, günümüz ve gelecek deki havacılık teknolojisine hızla uyum sağlayabilecek, havacılık tecrübelerini arttırarak nesilden nesile aktaran , Atatürk ilke ve inkılaplarını benimsemiş, onun ışığını kendine yol belirlemiş mesleğinde başarılı İnsansız Hava Aracı pilotları yetiştirmek.

    İnsan Kaynakları

    En Değerli Kaynağımız Ekibimiz…

    Flycam Academy olarak başarıya ulaşmanın yolunun insana hak edilen önemin verilmesinden geçtiğine inanıyoruz. Çevreye, topluma ve bireye karşı sorumluluğu ilke edinen okulumuz için motivasyonu ve iş performansı yüksek, uyumlu en uygun personeli seçiyor, kariyer ve performans yönetimi ile çalışan memnuniyetini ve motivasyonunu daima maksimumda tutmayı hedefliyoruz.

    Flycam’de İnsan Kaynakları süreçlerinde, doğru pozisyonlarda doğru insanlarla çalışmamız ilerlememizin en önemli etkenlerinden biri. Hedeflerimiz doğrultusunda; iletişim ve paylaşımı temel alarak, İnsan Kaynakları bilinci ile faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz…

    Biz farklı olursak farkındalık yaratmak çok da zor olmayacaktır.

     Eğitim Merkezlerimiz

     turkiye haritasi - Kurumsal

     İstanbul Genel Merkez ve Teorik Eğitim Merkezi

     Adres : Ataköy Marina İçi – Ataköy Sahil Yolu , Marina Yönetim Binası yanı 34158 Bakırköy/İstanbul

     Telefon: +90 (212) 661 34
     Faks: +90 (212) 661 34 41
     E-Posta: bilgi@flycamakademi.com

     İstanbul Uçuş Merkezi

     Adres : Hezarfen Havaalanı. Bahşayış Mahallesi. Aksaray Caddesi No:7 Çatalca / İstanbul

     Telefon: +90 (212) 661 34 40
     Faks: +90 (212) 661 34 41
     E-Posta: bilgi@flycamakademi.com

      Açık Pozisyonlar

      2016 yılından bu yana kalitesinden ödün vermeden eğitim düzenleyen şirketimiz FLYCAM AKADEMİ için Ticari Drone eğitimleri ve Drone Üretim Eğitimi konularında eğitmen arayışındayız.

      []
      1Step 1
      Ad Soyad
      TC Kimlik No :
      Telefon Numarası :
      Kullandığınız Cihaz Sayısı :
      Cihaz Bilgileri :Bu kısımda kullandığınız cihazların modelleri ve ortalama uçma süreleri hakkında bilgi vermeniz bekleniyor.
      0 /
      Flycam Akademi'de Neden Çalışmak İstiyorsunuz ?
      0 /
      CV Yükleupload
      Yükle
      Previous
      Next